fbpx
+48 517 464 279 OKMAT@INTERIA.PL

OkMat – Serwis Okien

 

konserwacja okien

Napisz do Nas

 okmat@interia.pl

Konserwacja Okien

Konserwacja okien to:

Szereg czynności powodujący
⇒ zapobieganie awariom,
⇒ poprawę kondycji,
⇒ poprawę pracy mechanizmów
Poprzez zastosowanie odpowiednich wysokiej klasy środków chemicznych.

Przykładowe Prace Konserwacyjne - Zajmujemy się Między innymi:

Wykonujemy konserwację okien mającą na celu:

⇒ Poprawę jakości pracy mechanizmów.

⇒ Poprawę jakości pracy elementów okuć.

⇒ Poprawę jakości uszczelnienia.

⇒ Wymianą uszkodzonych okapników.

Poszukujecie Państwo profesjonalnej konserwacji okien w swoim domu lub firmie? Firma OkMat świadczy takie usługi na terenie Bielska – Białej i okolic w promieniu 100 km. Specjalizujemy się z konserwacji okien PCV i konserwacji okien drewnianych korzystając ze sprawdzonych metod i profesjonalnych środków chemicznych najwyższej jakości.

Usługi konserwacji okien

Podczas realizowania usługi konserwacji okien plastikowych lub drewnianych często stwierdzane są usterki, które wymagają natychmiastowej naprawy. Pracownicy naszej firmy posiadają doświadczenie w dokonywaniu wszelkich napraw okien i są przygotowani do przeprowadzania również takich czynności. Trzeba pamiętać, że szczelne i sprawne okna to oszczędność dla domowego budżetu, dlatego tak ważne jest regularne wykonywanie konserwacji okien.

Takie zabiegi można wykonywać także podczas serwisu okien, który świadczą pracownicy naszej firmy, posiadają oni duże doświadczenie w diagnozowaniu awarii oraz ich skutecznym usuwaniu. Jeśli podczas konserwacji okien PCV pracownicy OkMat stwierdzą konieczność regulacji okien czy naprawy klamek zaproponują Państwu skorzystanie z takiej usługi. Natomiast w czasie konserwacji okien drewnianych, często okazuje się niezbędne ich uszczelnienie i wymiana okuć.

Z czym wiąże się konserwacja okien?

Klienci kontaktujący się z naszą firmą często zadają pytanie jak często powinien być dokonywany serwis okien, aby uniknąć awarii? Odpowiedź jest prosta i sugerowana przez producentów okien, którzy zalecają takie prace raz w roku. Jeśli chcecie Państwo cieszyć się idealnym stanem swoich okien, zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych oraz konserwacji okien, co 12 miesięcy.

Prosimy pamiętać, że w przypadku napotkania na wszelkiego rodzaju opór w zamykaniu czy otwieraniu okien, trzeba jak najszybciej zadać o ich wyregulowanie, można to zrobić podczas serwisowania lub zgłosić do nas taką potrzebę wcześniej. Pracownicy podczas konserwacji okien, zwrócą uwagę czy nie doszło do ocierania skrzydła okien o ościeżnicę a także czy klamka nie obraca się nieprawidłowo. Jak widać, symptomów nieprawidłowości może być wiele, samodzielnie nie zawsze udaje się je zlokalizować, dlatego tak ważne jest korzystanie ze wsparcia profesjonalistów.

Usługa konserwacji okien drewnianych i konserwacji okien PCV świadczona regularnie pozwala zadbać o okucia, uszczelki, na które nakładane są specjalne środki. Warto mieć świadomość, że korzystając z nowych okien przez 5 lub 10 lat, uszczelki nie będą już miały potrzebnej sprężystości i staną się powodem tworzenia sporych oporów podczas zamykania.

Konserwacja okien plastikowych oraz serwis okien

Nasza firma OkMat działa na rynku usług związanych z konserwacją okien wystarczająco długo, aby stworzyć zespół doświadczonych pracowników gotowych na każde wyzwanie związane z nietypową usługą. Działamy szybko i sprawnie, aby nasi klienci mogli się cieszyć z dobrze wykonanej przez nas pracy. Po przybyciu na miejsce, napotykamy różne problemy, z którymi trzeba się zmierzyć, wiele z nich wymaga indywidualnego podejścia i zastosowania różnych metod serwisowych i konserwacyjnych. Dlaczego warto pomyśleć o konserwacji okien? Można zapobiec wystąpieniem usterek, których usunięcie może wiązać się z dużymi kosztami, ponadto fachowcy poprawią kondycję okien i usprawnią działanie mechanizmów. Podczas konserwacji następuje również wymiana uszkodzonych okapników.

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalistów do zrealizowania konserwacji okien PCV i drewnianych, wykonania serwisu okien, naprawy okien to nasza firma OkMat jest właściwym wyborem. Sprawdzimy szczelność, wymienimy zużyte elementy, wykonamy regulację okien itd. Właściwa i regularna konserwacja okien pod kątem technicznym jest kluczem do ich długiej i bezproblemowej pracy. Uważa się, że okna PCV są bezobsługowe, jednak należy o nie odpowiednio zadbać, niektóre z ich części są podatne na uszkodzenia, co staje się powodem utraty właściwości akustycznych i termicznych okna. Chociażby, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszego serwisu okien i konserwacji okien plastikowych.

Konserwacja okien drewnianych

Aby drewniane okna dobrze działały przez bardzo długi czas należy zapewnić im systematyczną konserwację. Jeśli podczas serwisu okien lub przeprowadzania konserwacji okien, pracownik naszej firmy zauważy nieszczelności w oknie wykona regulowanie okuć, sprawdzi uszczelki i usunie luz, jaki powstał między skrzydłem a ościeżnicą. Korzystamy tylko z wysokiej, jakości środków przeznaczonych do drewna. Konserwacja okien drewnianych powinna odbyć się dwa razy w roku i obejmować ramę okna, okucia, ościeżnice, zawiasy, uszczelki, a także elementy ruchome.

Wszystkie pracy wykonywane przez pracowników firmy OkMat są związane z dokładnymi oględzinami, które służą do postawienia właściwej diagnozy stanu technicznego stolarki okiennej. Dzięki temu możemy pracować z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi, które posłużą do usunięcia każdej awarii okien. Pracujemy 24/7 i służy Państwu pomocą zawsze wtedy, gdy jej potrzebujecie.

Dlaczego My

Satysfakcja Gwarantowana

Nasza praca jest naszą pasją. Jesteśmy profesjonalistami. Dbamy o każdy detal. Sprawdź nas!

Dostęp 10:00 - 18:00

Możesz nas wezwać w godzinach między 10:00 a 18:00.

Dojazd Gratis

Do 50 km dojeżdżamy do Klienta na nasz koszt.
Od 50 do 100 km koszt dojazdu to 50 zł.

Zapytaj o Termin

3 + 14 =

Napisz do Nas

 okmat@interia.pl