fbpx
+48 517 464 279 OKMAT@INTERIA.PL

OkMat – Serwis Okien

serwis okien

Zadzwoń do nas

 +48 517 464 279

Napisz do Nas

 okmat@interia.pl

Serwis Okien

Serwis Okien to:

Proces diagnozy polegający na wyeliminowaniu przyczyny zepsutych okien zaczynający się od skutku trwający do momentu usunięcia całkowitej przyczyny awarii oraz zastosowanie odpowiedniej konserwacji której brak najczęściej powoduje zepsucie.

Przykładowe prace Serwisowe Okien - Zajmujemy się Między innymi:

Usuwaniem wszelkich oznak nieprawidłowego działania takich jak:

⇒  Zablokowanie ruchu klamki 

⇒  Obracającą się klamka bez skutku zamknięcia lub otwarcia.

⇒  Brak możliwości otwierania i zamykania.

⇒ Wymianą uszkodzonych okapników.

⇒  Ocieranie skrzydła o ramę i elementy okuć.

⇒ Wyeliminowanie przyczyn efektu przeciekania. 

⇒  Ciężko otwierające się.  

⇒  Nieszczelność.

⇒  Uszkodzenia mechaniczne elementów okuć oraz mechanizmu.

⇒  Uszkodzenia mechaniczne uszczelek.

Serwis okien rozpoczyna się od stwierdzenia przyczyn ich niesprawnego działania a następnie ich usunięciu. Kolejnym etapem prac jest wykonanie odpowiedniej konserwacji, która jest niezbędna, aby okna funkcjonowały dokładnie z ich przeznaczeniem. Pracownicy naszej firmy OkMat posiadają doświadczenie w branży stolarki okiennej, są profesjonalistami i podczas wykonywani usługi naprawy okien dbają o każdy szczegół.

Serwis okien pcv i serwis okien drewnianych

Serwis okien wymaga znajomości specyfiki oraz sposobu ich użytkowania, pozwala to nam kompetentnie zadbać o prawidłową naprawę okien. Nasza firma zajmuje się zarówno serwisem okien PCV jak i serwisem okien drewnianych, wykonujemy ich regulacje na najwyższym poziomie.

Naprawa okien jest konieczna w sytuacji:

  • Zablokowania klamki, gdy jej ruch jest niemożliwy w każdym kierunku.
  • Klamka okienna obraca się nie zapewniając otwarcia i zamknięcia okna.
  • Konieczna jest wymiana niesprawnych listew przyszybowych.
  • Dochodzi do ocieranie skrzydła o ramę i części np. narożnik, dźwignia, zawias, zasuwnica itd.
  • Przeciekanie okien.
  • Okna ciężko się otwierają.
  • Powstanie uszkodzeń mechanicznych konkretnych części okien oraz uszczelek.
  • Trzaskające okna to następny składnik nieprawidłowo zamontowanych okien. Aby usunąć takie usterki trzeba przeprowadzić profesjonalny serwis okien z dokładną regulację każdego elementu. Kompleksowo zajmujemy się naprawą okien i usuwaniem wymienionych wyżej wad, gwarantując Państwu komfortowe warunki w swoich domach.

 

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien PCV?

Pracownicy naszej firmy OkMat przeprowadzając serwis okien PCV często słyszą skargi klientów na temat nieszczelnych okien, co przyczynia się do utraty ciepła i zwiększenia opłat za ogrzewanie. Sposobem rozwiązania tego problemu jest naprawa okien PCV, wykonywana przez naszych fachowców, którzy pomogą Państwu w obniżeniu kosztów. Taka usługa szybko przyniesie wymierne korzyści, które będzie można zauważyć w kolejnym niższym rachunku za prąd oraz stałej temperaturze w pomieszczaniach a także lepszym wyciszeniu mieszkania.

 

W czym pomoże serwis okien drewnianych?

Usterki w otworach okiennych nie należą do rzadkości, dlatego otrzymujemy wiele zgłoszeń od osób, które borykają się z ich nieszczelnością, nieprawidłowym zamykaniem, otwieraniem oraz wieloma innymi problemami. Korzystając z serwisu okien w naszej firmie, osiągną Państwo gwarancję skutecznego usunięcia każdej wady w oknie począwszy od zablokowania klamki, niemożności uchylenia okna czy wymiany wszystkich okuć.

Regularnie wykonywany serwis okien drewnianych uchroni Państwa przed wystąpieniem poważnych uszkodzeń, dzięki czemu, będzie można korzystać z nich przez wiele lat. Profesjonalne serwisowanie okien gwarantuje naszym klientom uzyskanie oszczędności, ponieważ okna nie będą wymagały drogich napraw. Nie zadbanie o okna w odpowiednim czasie może skutkować nawet koniecznością jego wymiany a to niebagatelny wydatek. Nasza firma OkMat zajmuje się serwisem okien drewnianych kompleksowo, dokonując ich gruntownego przeglądu i naprawy.

Dlaczego warto powierzyć serwis i naprawę okien firmie OkMat?

Jesteśmy firmą świadczącą serwis i naprawę okien przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Odpowiadamy na każde wezwanie klienta i dbamy o jego zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. W ramach usługi oferujemy darmowy dojazd do 50 km, natomiast od 50 do 100 km koszt dojazdu wynosi 50 zł. Pracownicy naszej firmy wykonują różne prace, które zapobiegają powstawaniu usterek w funkcjonowaniu okien, dzięki temu osiągana jest znaczna poprawa ich sprawność.

Korzystamy tylko z profesjonalnych środków chemicznych, dzięki czemu następuje poprawa działania mechanizmów w oknach. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego podejmujemy się wykonywania dodatkowych prac, np. montujemy zatrzaski balkonowe, nawiewniki czy rolety wewnętrzne. Usługi nastawione na naprawę i serwis okien PCV i drewnianych świadczymy zawsze w uzgodnionym terminie. Godzina wykonania prac jest dostosowana do wymagań klienta, dzięki czemu wszystkie nieprawidłowości utrudniające życie domownikom są szybko eliminowane.

Dlaczego My

Satysfakcja Gwarantowana

Nasza praca jest naszą pasją. Jesteśmy profesjonalistami. Dbamy o każdy detal. Sprawdź nas!

Dostęp 10:00 - 18:00

Możesz nas wezwać w godzinach między 10:00 a 18:00.

Dojazd Gratis

Do 50 km dojeżdżamy do Klienta na nasz koszt.
Od 50 do 100 km koszt dojazdu to 50 zł.

Zapytaj o Termin

1 + 15 =

Napisz do Nas

 okmat@interia.pl