fbpx
+48 517 464 279 OKMAT@INTERIA.PL

OkMat – Serwis Okien

serwis drzwi

Napisz do Nas

 okmat@interia.pl

Serwis Drzwi

Przykładowe prace Serwisowe Drzwi - Zajmujemy się Między innymi:

 ⇒  Naprawą oraz wymianą zamków;

⇒  Wymianą lub naprawą okuć;

⇒  Wymianą lub naprawą uszczelek;

⇒  Wymianą lub naprawą wkładek zamkowych

⇒  Serwisem drzwi aluminiowych.

Każde, nawet najlepsze drzwi wejściowe wymagają regularnego serwisowania. Drzwi wejściowe narażone są na ciągłe działanie niekorzystnych czynników, takich jak deszcz, śnieg, mróz i promieniowanie słoneczne oraz wahania temperaturZ biegiem czasu i wyniku eksploatacji w drzwiach zużywają  się uszczelki, czasami niezbędna jest wymiana wkładek zamkowych lub wymiana uszczelek. Bywa, że niezbędna jest całościowa naprawa drzwi wejściowych, które przestają prawidłowo pracować. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług, jakie oferuje serwis drzwi wejściowych. 

Serwis drzwi wejściowych – zakres usług

Zakres awarii, jakim mogą ulec drzwi wejściowe jest bardzo duży. Bardzo często zdarzają się problemy z ich użytkowaniem oraz estetyką. Zdarza się, że drzwi ciężko się otwierają lub zamykają. Drzwi mogą się poluzować, skrzypieć, co powoduje nieprzyjemne wrażenie. Często mogą opadać i zahaczać o podłogę, co może ją uszkodzić. Drzwi mogą się samoczynnie otwierać i zamykać, czasami zdarza się wypadanie klamki.  Samemu ciężko stwierdzić, co jest przyczyną problemu, ponieważ każde drzwi mogą mieć inną budową oraz mogą być wykonane z różnych materiałów. Firmy zajmujące się naprawą drzwi wejściowych doskonale poradzą sobie z zdiagnozowaniem usterki oraz jej naprawą. Samodzielne naprawy często kończą się pogłębieniem problemu, co powoduje zwiększenie kosztów. Dlatego nie należy zwlekać, tylko skontaktować się z profesjonalną firmą serwisującą drzwi. Najczęściej serwis drzwi obejmuje:

wymianę okuć  – serwisanci prawidłowo regulują drzwi, dzięki czemu nie pozostają niepożądane szpary lub szczeliny, a drzwi otwierają się z łatwością.

naprawę zamków i zawiasów – z czasem zamki i zawiasy mogą się zużyć, co powoduje problemy z prawidłowym funkcjonowaniem drzwi. Warto je wymienić, aby usunąć problem. Złe wyregulowanie zawiasów może powodować trudności z domknięciem drzwi. Specjaliści zajmują się wymianą zawiasów kompleksowo, od sprawdzenia szczelin między drzwiami, poziomu ich przylegania do ościeżnicy, aż po ustalenie odpowiedniej odległości, która pozwoli na płynną pracę i szczelne domknięcie drzwi. Naprawa zamków może być dość skomplikowana. Awaria często spowodowana jest zużyciem mechanizmów lub próbą siłowego otwarcia drzwi. Aby wymienić uszkodzony zamek, warto skorzystać ze specjalistycznej wiedzy serwisantów oraz profesjonalnego sprzętu, który szybko poradzi sobie z problemem naprawy zamka.

konserwację drzwi wejściowych konserwacja drzwi jest różna, w zależności od materiału z jakiego zostały wykonane. Konserwacja drzwi z drewna polega na czyszczeniu ich środkiem do pielęgnacji drewna, pomalowaniu lub polakierowaniu. Konserwacja drzwi aluminiowych nie jest skomplikowana, wystarczy tylko regularnie przecierać je wilgotną szmatką. Jeżeli jednak chce się zmienić kolor drzwi, należy skorzystać z firmy, która zajmuje się serwisem drzwi aluminiowych

wymianę uszczelek – wszystkie uszczelki w drzwiach należy regularnie czyścić, najlepiej dwa razy w roku. Trzeba o tym pamiętać szczególnie przed nadejściem niskich temperatur. Specjaliści pokryją uszczelki specjalnym preparatem, który zwiększy wytrzymałość gumy oraz spowoduje, że drzwi będą płynniej chodzić.

serwis drzwi antywłamaniowych – tego typu drzwi wymagają specjalistycznej wiedzy, ponieważ często posiadają rygle wielopunktowe, które zapobiegają przed wyważaniem skrzydeł z ościeżnicy, nawet w momencie gdy drzwi nie zostały zamknięte na klucz. Naprawa drzwi wejściowych tego typu jest trudna, wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, dlatego należy skorzystać z doświadczonego serwisu drzwi wejściowych.

Awaria drzwi wejściowych zdarza się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie. Drzwi chronią dom i mienie, dlatego nie można zostawić ich uszkodzonych. Należy wezwać serwis drzwi, który wykona naprawę drzwi szybko i profesjonalnie. Warto skorzystać z profesjonalnego serwisu drzwi wejściowych, który świadczy usługi przez całą dobę, 6 dni w tygodniu. Dzięki temu, w każdym momencie można mieć pewność, że drzwi zostaną szybko i skutecznie naprawione.

Dlaczego My

Satysfakcja Gwarantowana

Nasza praca jest naszą pasją. Jesteśmy profesjonalistami. Dbamy o każdy detal. Sprawdź nas!

Dostęp 10:00 - 18:00

Możesz nas wezwać w godzinach między 10:00 a 18:00.

Dojazd Gratis

Do 50 km dojeżdżamy do Klienta na nasz koszt.
Od 50 do 100 km koszt dojazdu to 50 zł.

Zapytaj o Termin

15 + 7 =

Napisz do Nas

 okmat@interia.pl