fbpx
+48 517 464 279 OKMAT@INTERIA.PL

Najczęściej popełniane błędy przy wyborze drzwi – sprawdź jak możesz ich uniknąć

 

Podążając za modą, nie zastanawiamy się nad wyborem drzwi, które spełniałyby idealne parametry użytkowania. Niejednokrotnie wybierając drzwi zewnętrzne nie bierzemy pod uwagę warunków atmosferycznych oraz zabezpieczeń antywłamaniowych. Natomiast wybierając drzwi wewnętrzne zapominamy o takich szczegółach jak odporność na ścieralność lub dźwiękoszczelność. Aby uniknąć tych błędów warto wybrać drzwi dobrej marki oraz dowiedzieć się, czy jest oferowany serwis drzwi.

Zastosowanie i funkcje drzwi zewnętrznych

Aby uniknąć błędów przy wyborze drzwi warto już na etapie wyboru wiedzieć gdzie wstawimy zakupione drzwi. Nasi pracownicy doradzą odpowiednie marki które są dostosowane do montażu zewnętrznego oraz wewnętrznego. W naszym sklepie zespół fachowców doradzi jak optymalnie dobrać i zamontować drzwi zewnętrzne, i uniknąć takich błędów jak blaknący kolor na słońcu czy niewystarczająca termoizolacja chroniąca przed utartą ciepła z domu. Drzwi dobrej marki posiadają niski współczynnik przenikalności ciepła, oraz są produkowane z dobrej jakości materiałów( metal, drewno). U Nas zaproponujemy montaż okuć lub serwis drzwi który jest niezbędny przy dłuższym użytkowaniu. Aby uniknąć błędu przy doborze drzwi, które będą chronić Nasze mienie, warto wybrać wzmocnione okucia drzwi i dobrej jakości zamki antywłamaniowe, oraz zadbać aby wymiana zamków była łatwa i bezproblemowa.

Drzwi wewnętrzne- kluczowe atrybuty

Poza oczywistym zadaniem jakie mają spełniać drzwi wewnętrzne, czyli dbać o naszą intymność szczególnie w łazience, ważnym atrybutem jest także ich dopasowanie do wystroju wnętrz i podkreślenie stylu z pomocą takich dodatków jak okucia drzwi, klamki itp. Montaż okuć, dobór odpowiednich szyb, dopasowanie klamek czy pomoc przy wyborze odpowiedniej okleiny lub koloru to w Naszym sklepie standard. Jeżeli wiesz za mało na temat drzwi wewnętrznych oraz nie wiesz jak uniknąć złych wyborów, Nasz personel podpowie jak ustrzec się tych błędów. Doradzimy przy wyborze doskonałej izolacji dźwiękoszczelnej, podpowiemy rozwiązania które pozwolą na oszczędność miejsca w Twoim domu ( drzwi składane lub schowane w ścianie) a także zaproponujemy odpowiednie otwory wentylacyjne lub kratki w drzwiach łazienkowych lub w drzwiach do garderoby lub szafy.

Kto pomoże przy uniknięciu błędów?

Wychodząc na przeciw tym problemom Nasi rzeczoznawcy oferują całą gamę usług w zakres których wchodzi serwis drzwi wraz z fachowym doradztwem, oraz pomoc przy spersonalizowanym doborze drzwi wewnętrznych oraz dopasowaniu i wymierzeniu wielkości drzwi zewnętrznych. U Nas nie musisz obawiać się o dodatkowe usługi takie jak montaż okuć, wymiana zamków a także aby okucia drzwi pasowały do kolorystyki i funkcji drzwi ponieważ wszystko to mamy w Naszej ofercie.

 

Firma OkMat Serwis Okien i Drzwi w swojej ofercie posiada:

Serwis Okien 

Regulację Okien

Konserwację Okien

Serwis Drzwi

Działamy głównie na terenie Bielska-Białej oraz w promieniu do 100 km.

Miasta, które obsługujemy najczęściej poza Bielskiem to: Czechowice Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Międzybrodzie Żywieckie, Wilkowice, Szczyrk, Brenna, Jaworze, Skoczów, Ustroń, Cieszyn, Pszczyna, Brzeszcze, Chybie.